Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2033-05-01

Kim jesteśmy?

Firma PAN DRAGON powstała 1992 roku. Zaczynaliśmy jako jeden z pierwszych producentów pocztówek i kart okolicznościowych. W pierwszych miesiącach działalności marzyła nam się wyjątkowa kolekcja kart z pięknego Gdańska, którego jesteśmy mieszkańcami. Szybko okazało się, że nasze projekty znajdują duże uznanie i możemy śmiało poszerzać ofertę o następne miejsca. Czterech współwłaścicieli (prywatnie rodzina) zamarzyło o stworzeniu miejsca pracy, które będzie kreatywne, ciekawe, a każda osoba, która dołączy do zespołu będzie się tu czuła swobodnie i bezpiecznie.

 Tu swoje miejsce na lata znalazło między innymi wielu absolwentów Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, bo od samego początku założeniem był profesjonalizm. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu udawało nam się stale poszerzać naszą ofertę - zaczęliśmy specjalizować się w szlachetnych, ręcznie robionych karnetach na wszystkie okoliczności i doniosłe okazje jak śluby, komunie, chrzty. Osobną linią produktów stały się opakowania prezentów (torebki, papiery ozdobne), artykuły szkolne i dziecięce,

a prawdziwym przełomem okazało się rozwinięcie zupełnie nowego obszaru działalności: wyjątkowych i zabawnych pomysłów na prezent. Jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy na zmieniający się dookoła świat, który chętnie zwiedzamy i garściami czerpiemy z niego inspiracje.

Kochamy Polskę, jesteśmy szczęśliwymi mieszkańcami Gdańska i dumnymi obywatelami naszego pięknego kraju, dlatego od kilku lat rozbudowujemy autorską kolekcję
I LOVE POLAND”, która składa się z wyjątkowych magnesów, breloków oraz wielu innych pamiątek z wakacji. Produkty opatrzone są kartami przedstawiającymi ciekawostki z miejsc popularnych wśród turystów. Wiemy, że jest jeszcze wiele nieodkrytych zakątków Polski, które chcielibyśmy przybliżyć naszym klientom.

To, co nas naprawdę wyróżnia, to niepowtarzalny zespół kreatywnych ludzi. Wiecznie młodzi, pomysłowi, niektórzy związani z Pan Dragonem od ćwierćwiecza! U nas panują relacje familijne, tu poznała się niejedna przyszła małżeńska para, i pracuje tu wiele rodzin!

Staramy się projektować nowocześnie i z humorem, tworzyć produkty spójne stylistycznie i wykonywać je z dobrej jakości materiałów. Współpracujemy z najlepszymi wytwórcami artykułów papierniczych i gadżetów z całego świata. To, co jest dla nas priorytetem - nie kopiujemy, nie kradniemy pomysłów.  Od ponad 32 lat staramy się budować nasze autorskie kolekcje od podstaw, inspirując się światowymi

trendami: w modzie, sztuce, życiu codziennym i z szacunkiem do praw autorskich
i licencji. Docieramy do odbiorców hurtowych i detalicznych w całej Polsce, ściśle współpracujemy z wieloma firmami z UK i Holandii. Za nasze wyniki biznesowe niejednokrotnie wyróżniani byliśmy Gazelami Biznesu.

Jedno co można o nas powiedzieć-jesteśmy  pozytywnie zaprezentowani!

Pan Dragon, zapraszamy!

pixel