Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2033-05-01

Kim jesteśmy?

Co robimy?

Zaczynaliśmy jako jeden z pierwszych producentów pocztówek i kart okolicznościowych na polskim rynku. Niedługo potem rozszerzyliśmy naszą ofertę o nietradycyjne torebki na prezenty i papier ozdobny do pakowania. Zaczęliśmy specjalizować się w szlachetnych, ręcznie robionych karnetach na wszystkie doniosłe okazje. Osobną linią produktów stały się artykuły szkolne i dziecięce, a prawdziwym przełomem okazało się rozwinięcie zupełnie nowego obszaru działalności: niesztampowych pomysłów na prezent.

Kim jesteśmy?

To, co nas naprawdę wyróżnia, to niepowtarzalny zespół kreatywnych ludzi. Wiecznie młodzi, pomysłowi, związani z Pan Dragonem od lat! U nas panują relacje familijne (z resztą wiele rodzin tu pracuje!). Magazyn, dział sprzedaży i biuro tworzą osoby z pasją, każdy jest wyjątkowy i cała reszta to docenia!

Jak działamy?

Staramy się projektować nowocześnie i z humorem, tworzyć produkty spójne stylistycznie i wykonywać je z dobrej jakości materiałów. Współpracujemy z najlepszymi wytwórcami artykułów papierniczych i gadżetów z całego świata. To, co jest dla nas priorytetem - nie kopiujemy, nie kradniemy pomysłów.  Staramy się budować nasze autorskie kolekcje od podstaw, inspirując się światowymi trendami: w modzie, sztuce, życiu codziennym i z szacunkiem do praw autorskich i licencji. Docieramy do odbiorców hurtowych i detalicznych w całej Polsce, Unii i USA, niejednokrotnie byliśmy wyróżniani Gazelami Biznesu.

Przykłady naszych prac:

Szczególnie dumni jesteśmy z  kolekcji „Royal”„Vintage” i „Męska rzecz”, które obejmują między innymi poduszki, tabliczki, kubki, piersiówki, etui na okulary, skarbonki, fartuchy, rękawice, ramki i wiele innych. Wyróżniają się też barwnie ilustrowane kubki „Markowe”, stylowe kubki Gold” oraz zaskakujące hasłami kubki termiczne czy „Drink Idea”.  Uznaniem cieszą się portfele „VIP”, a także wyjątkowe etui na okulary. Możemy pochwalić się seriami: zabawnych tabliczek „VIP”, nieszablonowo zaprojektowanych „Wesołych Śliniaków”, dziecięcymi kubkami imiennymi i seriami nieprzeciętnych, kolorowych zeszytów z dowcipnymi hasłami na okładkach.

Jedno co można o nas powiedzieć- jesteśmy  pozytywnie zaprezentowani!

Pan Dragon, zapraszamy!

pixel